9.11.2015#AirBnb#Naučmese.cz

Staňte se mistry v AirBnb

Sofye Khazarová

Na lektorském srazu Naučmese jsem se potkal se Sofyí Khazarovou, chvíli jsme se bavili o našich kurzech, a nakonec přešla řeč na její zkušenosti s AirBnb. V Praze přes AirBnb pronajímá byt, a má s pronájmem zajímavé zkušenosti.

Navrhnul jsem jí, že mě osobně na Naučmese kurz o AirBnb chybí, a že by ho měla vytvořit. Pustila se do toho s vervou, a v průběhu večera už mi hlásila datum prvního termínu. Kurz se jí okamžitě naplnil, a hned na to i další termín, z čehož jsem měl upřímnou radost.

Na kurzu jsem samozřejmě nemohl chybět. AirBnb začínám využívat až v poslední době. Připravuji v Praze byt na krátkodobé pronájmy a zajímala mě ohledně AirBnb spousta otázek. Ohromilo mě, že kurz byl pořádán právě přímo v bytě, který Sofya pronajímá. To byl skvělý nápad!

Sešlo se nás zhruba 12 účastníků a kurz trval 3 hodiny. Sofya má už zkušenosti ze svých kurzů o účetnictví, takže je to zkušená lektorka. AirBnb rozebrala jak z pohledu cestovatele, tak ze strany pronajímatele nemovitosti. Obě strany se prolínají už jen proto, že když pronajímáte, musíte znát, jak přemýšlí vaši potencionální zákazníci.

Někteří z účastníků už nějakou nemovitost pronajímali, jiní se na to teprve chystají. Objevil se i starší pár, který přišel hlavně kvůli tomu, že chce přes AirBnb začít cestovat. Super!

Sofya prokládala “teoretickou” část vlastními příběhy a zkušenostmi. A že jich nebylo málo. Mě zajímaly hlavně zvyklosti mezi cestovatelem a pronajímatelem. Co návštěvníci očekávají jako standard, a co může být jako hezké plus navíc. Dále, jak je samotný byt připraven pro hosty v případě, že v něm chci příležitostně bydlet i já sám.

Podívejte se sami na její AirBnb kurz. Mám radost, že jsem takhle “pomohl na svět” zajímavému kurzu. AirBnb fandím, a fandím Sofyi, že ho pomáhá šířit dál i skrz Naučmese.cz :).

Kdo je Adam Motvička ?

Jsem mentor, partner, poradce, pozorovatel a poskytovatel feedbacku. A taky programátor kterého nebaví jen programovat, ale chce do všeho kecat a nenechat si nic pro sebe.

Miluju pomáhat lidem hledat jejich “aha” moment v jakékoli fázi jejich projektu.

Adam vás presvedčí, aby ste so svojmi nápadmi pracovali a nenechávali ich doma v šuplíku.

Patrik Mihalčin
Účastník kurzu "Chci podnikat..." a "Mistrovství v Trello"

Adam je člověk který neskutečně nabíjí pozitivní energii, začnete tak vidět hodně věci jinak. Přidává spoustu chutě a sil začít své touhy a cíle řešit.

Ondřej Luskač
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Z Adama úplně přímo číší jeho lidský přístup k problematice rozhodování o začátku podnikání. Nehodnotí a nesoudí, dává ucelený pohled a povídání je jasně strukturované, zřetelné a srozumitelné.

Michal Šatal
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Adam je super lektor, který čerpá hodně ze svých zkušeností a snaží se maximum předat dál.

Michaela Rašovská
Účastnice kurzu "Chci podnikat..."

Vstřícný a otevřený člověk, pro kterého je každé téma výzva. Byl schopný na svém kurzu tím, co sděluje zaujmout deset lidí na tři hodiny, a klidně by to zvládl ještě pár hodin.

Martin Hlaváč
Účastník kurzu "Chci podnikat..."


Adam Motvička, IČ: 74500431

Volejte na: +420 602 316 157

Pište na: adam@motvicka.cz

Přidejte si mě na Facebook

a sledujte mě na Twitteru.

mautic is open source marketing automation