Vdechnu život tvému internetovému projektu

Nejsem “jen programátor”, kterému zadáš zadání. Spolupracuji s tebou, nejen “dodávám”. Je pro mě primární udělat pro tvůj projekt vše, co si zaslouží, a co je potřeba pro jeho, a tedy i tvůj úspěch.

Spolupráci stavím na 3 pílířích:

1. Komunikace
Je pro mě důležité, abychom oba byli při spolupráci v neustálém kontaktu. Vím, že se to vždy vyplatí. Ty máš tak přehled o tom, v jaké fázi se vznikající projekt nachází. Já zase mohu hladce pokračovat v práci. Pro mě osobně je důležité pochopit dokonale nejen tvé zadání, ale i tvé záměry. Jedině tak mohu vymýšlet a vyvíjet efektivní řešení.
2. Efektivita
Navrhuji vše tak, aby se nic nedělalo zbytečně. Přemýšlím dopředu. A když mi to dovolíš, budu přemýšlet ještě více dopředu než ty sám. Všechna řešení nejsou vidět na první pohled. V rámci efektivity je možné řešit problémy několika způsoby. Chci najít ten nejefektivnější způsob pro tvůj případ. Držím se toho, že 20% zdrojů přináší 80% výsledků. Často se stávám McGyverem, který ti najde cenově a časově nejlepší řešení. Nevážu se zaběhlými postupy, ale vytvářím vlastní a inovuji.
3. Kvalita
Nebudu tě tu nudit číst výrazy jako “kvalita kódu”, “rozšiřitelnost” a podobně. Jednoduše je pro mě důležité, abych si mohl za svou prací stát. Pro tebe to znamená, že netvořím nerozšiřitelné paskvily a polovičatá řešení.

Kdo je Adam Motvička ?

Jsem mentor, partner, poradce, pozorovatel a poskytovatel feedbacku. A taky programátor kterého nebaví jen programovat, ale chce do všeho kecat a nenechat si nic pro sebe.

Miluju pomáhat lidem hledat jejich “aha” moment v jakékoli fázi jejich projektu.

Adam vás presvedčí, aby ste so svojmi nápadmi pracovali a nenechávali ich doma v šuplíku.

Patrik Mihalčin
Účastník kurzu "Chci podnikat..." a "Mistrovství v Trello"

Adam je člověk který neskutečně nabíjí pozitivní energii, začnete tak vidět hodně věci jinak. Přidává spoustu chutě a sil začít své touhy a cíle řešit.

Ondřej Luskač
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Z Adama úplně přímo číší jeho lidský přístup k problematice rozhodování o začátku podnikání. Nehodnotí a nesoudí, dává ucelený pohled a povídání je jasně strukturované, zřetelné a srozumitelné.

Michal Šatal
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Adam je super lektor, který čerpá hodně ze svých zkušeností a snaží se maximum předat dál.

Michaela Rašovská
Účastnice kurzu "Chci podnikat..."

Vstřícný a otevřený člověk, pro kterého je každé téma výzva. Byl schopný na svém kurzu tím, co sděluje zaujmout deset lidí na tři hodiny, a klidně by to zvládl ještě pár hodin.

Martin Hlaváč
Účastník kurzu "Chci podnikat..."


Adam Motvička, IČ: 74500431

Volejte na: +420 602 316 157

Pište na: adam@motvicka.cz

Přidejte si mě na Facebook

a sledujte mě na Twitteru.

mautic is open source marketing automation