Ubytování v Praze

Ahoj, jsme Adam a Maruška.

Cestujeme po světě, a náš byt v Praze, kde jsme několik let bydleli, nyní nabízíme hodným lidem ke krátkodobému pronájmu.

Praha je krásné město, ale ubytování je tu drahé. My nabízíme možnost užít si Prahu v plně vybaveném bytě za super cenu.


Proč si vybrat náš byt a ne penzion či hostel?

Máme čisto, uklizeno

I když jsme zrovna pryč, o byt se nám stará naše kamarádka Iveta se svou maminkou. Postará se o důkladný úklid, připraví voňavé povlečení a čisté ručníky.

Kuchyň a večerka

Při návštěvě Prahy můžete ušetřit na nejdražší položce: na jídle. Přímo v budově je večerka, a v bytě je plně vybavená naleštěná kuchyně. My sami v ní moc rádi vaříme!

Soukromí a rady

V bytě jste samozřejmě jen vy. Je připravený a naklizený jen pro vás. Na druhou stranu, pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoct, jsme velmi rádi nápomocní :).

"Vždy se o nás postarali..."

Sice jsme u Adama a Marušky nebydleli teď, když byt nabízí k pronájmu, ale v minulosti nám s přítelem několikrát nabídli možnost u nich zůstat když jsme chtěli navštívit Prahu. Kromě útulného a příjemného bytu nám vždy ochotně pomohli se vším co jsme potřebovali.

- Michaela a Martin

Jde vám o kvalitní ubytování za super cenu?

Můžete si projít stovky dalších nabídek: Hotely, penziony, hostely a jiné možnosti. Doporučuji vám ale ušetřit čas a rovnou se rozhodnout pro nás. Víme moc dobře, že v poměru cena / výkon nic moc lepšího neseženete.

Máme volno?

Rádi bychom vás pohostili všechny, ale byt máme jen jeden :). Mrkněte nám do kalendáře, jestli je zrovna v termínu, v jakém chcete, volno:

Řekněte nám co nejdříve kdy chcete přijet:

Rezervace je naprosto jednoduchá. Předem zaplatíte jen zálohu převodem z účtu, nebo platební kartou. To abychom věděli, že s vámi můžeme počítat a odmítnout jiné zájemce.
Zbytek doplatíte až se uvidíme :).

100% Satisfaction Guarantee

Secure Checkout

Rezervaci můžete zrušit 5 dní předem - na nic se nebudeme ptát

Víme, že se klidně může stát něco nepředpokládaného, proto nabízíme možnost bez jakékoliv sankce váš pobyt zrušit klidně 5 dní předem.

Ručíme za sebe svým upřímným úsměvem :)

Často kladené otázky

Na co se nás nejvíce ptáte?

Budu v bytě sám, nebo tam bude ještě někdo další?

Kdy mohu přijet a kdy nejpozději z bytu odjet?

What About Exit-Intent Lightboxes?

What Questions Should You Add Here?

Have You Tried a Chat Widget?

Answer questions, save space.

Column 1

Column 2

mautic is open source marketing automation