1.10.2015#kurz#networking

Networkujte a networkujte!

Jak na networking?

V rámci svého kurzu “Chci podnikat, ale nevím v čem ani jak” účastníkům mimojiné vysvětluji, jak důležitý je networking. Ať už se ve svém životě hledáte, nebo máte nápad a nevíte jak s ním pohnout. Společným jmenovatelem všeho co se týká osobního i profesního rozvoje, a sebezdokonalování obecně, je právě networking.

Nápady přicházejí na základě inspirace, a inspirace přichází ze zážitků které jsou pro vás nové. Když uvažuji, odkud přichází nové zážitky, napadá mě jen málo stimulů, které by se netočili kolem interakce s lidmi. Ostatní lidé jsou zkrátka v našem životě důležitým katalyzátorem pro všechny naše emoce. Emoce pravděpodobně nedostanete z počítače, a složitě si je budete vytvářet sami někde ve sklepě.

Seznamujte se s novými lidmi! A potkávejte ty, kteří jsou pro vás nějakým způsobem zajímaví. Vyhledávejte akce na kterých se takoví lidé objevují. Ve velkých městech o takové akce není nouze. Dokonce jsem vám natočil jednoduchý návod, jak takové akce hledat:

Osobně mám ohromnou radost, když svým kurzem opravdu reálně pomůžu komukoli posunout se někam dál. Zrovna nedávno mi napsal Pavel do naší soukromé skupiny na Facebooku (kam dostane každý účastník kurzu přístup) super feedback na svůj první networking, který jsem mu doporučil.

Pavel se nejdřív bál, a chtěl radu, jak se na networking svědomitě připravit:

Screenshot 2015-10-01 03.57.41

A nakonec pochopil, jak to funguje :). Díky moc Pavlovi za zpětnou vazbu!

Screenshot 2015-10-01 03.55.46

Kdo je Adam Motvička ?

Jsem mentor, partner, poradce, pozorovatel a poskytovatel feedbacku. A taky programátor kterého nebaví jen programovat, ale chce do všeho kecat a nenechat si nic pro sebe.

Miluju pomáhat lidem hledat jejich “aha” moment v jakékoli fázi jejich projektu.

Adam vás presvedčí, aby ste so svojmi nápadmi pracovali a nenechávali ich doma v šuplíku.

Patrik Mihalčin
Účastník kurzu "Chci podnikat..." a "Mistrovství v Trello"

Adam je člověk který neskutečně nabíjí pozitivní energii, začnete tak vidět hodně věci jinak. Přidává spoustu chutě a sil začít své touhy a cíle řešit.

Ondřej Luskač
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Z Adama úplně přímo číší jeho lidský přístup k problematice rozhodování o začátku podnikání. Nehodnotí a nesoudí, dává ucelený pohled a povídání je jasně strukturované, zřetelné a srozumitelné.

Michal Šatal
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Adam je super lektor, který čerpá hodně ze svých zkušeností a snaží se maximum předat dál.

Michaela Rašovská
Účastnice kurzu "Chci podnikat..."

Vstřícný a otevřený člověk, pro kterého je každé téma výzva. Byl schopný na svém kurzu tím, co sděluje zaujmout deset lidí na tři hodiny, a klidně by to zvládl ještě pár hodin.

Martin Hlaváč
Účastník kurzu "Chci podnikat..."


Adam Motvička, IČ: 74500431

Volejte na: +420 602 316 157

Pište na: adam@motvicka.cz

Přidejte si mě na Facebook

a sledujte mě na Twitteru.

mautic is open source marketing automation