23.3.2016#Chci podnikat#ebook#kurz#školení#Trello

Nová e-kniha a Trello školení pro firmy

Logo Trello

Poslední dva měsíce trávím cestami po Asii. Navštivili jsme s přítelkyní Malajsii, Vietnam, a teď jsme poslední týden na Bali. O cestě a zkušenostech ještě určitě napíšu nějaké příspěvky.

Internet v Asii sice obecně na dobré úrovni, já na něj mám tak trochu smůlu :). Zakázkové věci jsem tedy musel dost omezit, místo toho se ale věnuji více sobě. V minulém článku “Jak jsem (ne)natáčel video kurz” jsem psal o svém rozhodnutí přestat se věnovat svému online kurzu “Chci podnikat, ale nevím v čem ani jak”. Trvalo mi dlouho, než jsem si uvědomil, že formát video kurzu není pro mě. Více info je v článku. Místo toho jsem se rozhodl pustit se do psaní e-knihy.

A pustil jsem se do toho opravdu s vervou. V současné chvíli už mám sepsáno zhruba 50 normostran. Celkový rozsah po dokončení odhaduji na 3-4 násobek. Dnes jsem spustil předprodej. Rozhodl jsem se cenu nechat stejnou jako u původního online kurzu. Tedy 1200 Kč, v předprodeji po omezenou dobu po slevě 600 Kč. E-kniha má navíc rozsah mnohem širší než původně natočený online kurz, dokonce ještě větší než offline verze kurzu který již půl roku vedu na Naučmese.

Už se nemůžu dočkat, až knihu dokončím. Závazný termín si ještě netroufám definovat, ale nebude to později než v červnu 2016.

Více informací o chystané e-knize

 

Školení Trello pro firmy

Drouhou věcí pro kterou jsem se rozhodl je začít oficiálně nabízet školení Trella pro firmy. Na Naučmese mám již desítky spokojených účastníků a hodnotné feedbacky. Naučmese kurzy mě baví, ale raději Trello zavádím komplexně do firemních procesů. Díky rozšiřitelnosti Trella lze velmi dobře navrhnout například automatizace a propojení s dalšími používanými aplikacemi.

Ve spojení s tím, že jsem zároveň “programátor s přesahem”, mohu nabídnout nejen návrh procesů, ale i jejích vývoj a správu.

Pokud zavádíte Trello do firemních procesů, nechte si odemne poradit přesně na míru vašich potřeb: Školení Trello pro firmy.

Více informací o školení Trella

Kdo je Adam Motvička ?

Jsem mentor, partner, poradce, pozorovatel a poskytovatel feedbacku. A taky programátor kterého nebaví jen programovat, ale chce do všeho kecat a nenechat si nic pro sebe.

Miluju pomáhat lidem hledat jejich “aha” moment v jakékoli fázi jejich projektu.

Adam vás presvedčí, aby ste so svojmi nápadmi pracovali a nenechávali ich doma v šuplíku.

Patrik Mihalčin
Účastník kurzu "Chci podnikat..." a "Mistrovství v Trello"

Adam je člověk který neskutečně nabíjí pozitivní energii, začnete tak vidět hodně věci jinak. Přidává spoustu chutě a sil začít své touhy a cíle řešit.

Ondřej Luskač
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Z Adama úplně přímo číší jeho lidský přístup k problematice rozhodování o začátku podnikání. Nehodnotí a nesoudí, dává ucelený pohled a povídání je jasně strukturované, zřetelné a srozumitelné.

Michal Šatal
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Adam je super lektor, který čerpá hodně ze svých zkušeností a snaží se maximum předat dál.

Michaela Rašovská
Účastnice kurzu "Chci podnikat..."

Vstřícný a otevřený člověk, pro kterého je každé téma výzva. Byl schopný na svém kurzu tím, co sděluje zaujmout deset lidí na tři hodiny, a klidně by to zvládl ještě pár hodin.

Martin Hlaváč
Účastník kurzu "Chci podnikat..."


Adam Motvička, IČ: 74500431

Volejte na: +420 602 316 157

Pište na: adam@motvicka.cz

Přidejte si mě na Facebook

a sledujte mě na Twitteru.

mautic is open source marketing automation