25.9.2015#Naučmese.cz

Lektorský sraz Naučmese.cz 2015

Naučmese

Jako lektor na Naučmese jsem benjamín, a právě proto jsem se obzvlášť těšil na první velké setkání lektorů Naučmese. Konalo se v úterý 22. 9. 2015 v prostorách pražského Hubu.

V první části vystoupilo 6 top lektorů Naučmese se svými krátkými prezentacemi týkajících se lektorování. V druhé části jsme se v menších skupinkách mohli dotazovat jednotlivých lektorů na informace, které nás zajímají. Afterparty se konala dál v Hubu, a díky účastníkům, kteří byli všichni “na jedné vlně”, dopadla skvěle. Hub zamykal Adam Marčan ve 4 hodiny.

Daniel Gamrot

Dan vystoupil jako první. Mluvil o 12ti pilířích úspěšného lektora. Celou prezentaci skvěle proložil svým vlastním příběhem, a že se opravdu bylo jak inspirovat. Mluvil otevřeně o úspěších i failech. Dana pozoruju od jeho začátků, kdy dělal kurzy “za kafe”. Dneska je z něj profesionální lektor v korporátech.

Pavel OvesnýPavel Ovesný

Punkové podnikání” má na Naučmese už dlouhou historii, a Pavel v něm určitě dokázal spoustě lidem otevřít oči a hodit pomocné lano. Mluvil dobře o situacích, které dali kurzu vzniknout, a ukázal, jak všechny jeho další kurzy (má jich v tuhle chvíli 5, v historii dokonce dalších 10) krásně kopírují celý jeho život a to, co ho zajímá.

Mirka SlámováMirka Slámová

Mirka má kurz “Prokousej se k pravdě”, který nám dala všem účastníkům ochutnat. Palec nahoru za skvělý nápad! V přednášce radila zapojit účastníky svého kurzu do jejich vlastního příběhu.

Petr Novák

20130527-222809-petr-novak-profile-photo7-cut-small-300x345Pokud se nepletu, Petr je naprostý top lektor na Naučmese. Má za sebou v tuhle chvíli 1600+ účastníků. Hlavním tahounem je jeho kurz “Travel Hacking”. Po otevření nového termínu pro 20+ lidí dokáže kurz zaplnit během 4 hodin. Jeho prezentace se nesla v duchu jemného “vychloubání”, ale naprosto zdravého a oprávněného. Jako třešničku ukázal otevřeně jeho příjmy z kurzů a okolních projektů.
Ohromil ostatní lektory částkou 78000 Kč měsíčně, kterou ale posléze totálně smetl několikanásobnou částkou kterou má z vedlejších činností (ebooky, webové stránky).

To, co vidím na jeho přednášce jako nejdůležitější je důraz na podporu kurzu ostatními činnostmi. Není samospasitelné otevřít kurz jako noname člověk a čekat, že vám Naučmese každý měsíc sežene účastníky za desetitisíce korun.

Adam MarčanAdam Marčan

Adam ukázal otevřeně komunikaci, kterou vede před a po kurzu s ostatním účastníky. Zároveň několika body pošťouchl ostatní lektory v dodržování jakýchsi nepsaných pravidel a tipů ohledně provozování jejich vlastních kurzů.

Erika Piesch

Erika PieschNa Eriku už nezbylo moc prostoru. Škoda, na její facilitační techniky jsem se těšil. Ale svojí energii ukazovala po celou dobu konání srazu.

Díky všem za skvělou atmosféru a možnost poznat blíže spousty lidí kolem Naučmese. Na jednom místě se setkalo spousty srdcařů s naprosto odlišnými kurzy a myšlením. Cestovatelé, origami milovníci, psychologové, umělci s pletacími jehlicemi, účetní, ITčkaři i koučové.

A super raut v neposlední řadě! Víno a domácí vynikající kvalitní chleba s několika druhy domácích pomazánek byl super nápad! Adam se celý večer s Alžbětou (a dalšími lidmi v pozadí) o nás skvěle starali.

A já si dal takový svůj cíl do budoucna: Na příštím srazu lektorů chci i já prezentovat svůj příběh, a hlavně tipy ke kurzům a metody promování svých kurzů.

Kdo je Adam Motvička ?

Jsem mentor, partner, poradce, pozorovatel a poskytovatel feedbacku. A taky programátor kterého nebaví jen programovat, ale chce do všeho kecat a nenechat si nic pro sebe.

Miluju pomáhat lidem hledat jejich “aha” moment v jakékoli fázi jejich projektu.

Adam vás presvedčí, aby ste so svojmi nápadmi pracovali a nenechávali ich doma v šuplíku.

Patrik Mihalčin
Účastník kurzu "Chci podnikat..." a "Mistrovství v Trello"

Adam je člověk který neskutečně nabíjí pozitivní energii, začnete tak vidět hodně věci jinak. Přidává spoustu chutě a sil začít své touhy a cíle řešit.

Ondřej Luskač
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Z Adama úplně přímo číší jeho lidský přístup k problematice rozhodování o začátku podnikání. Nehodnotí a nesoudí, dává ucelený pohled a povídání je jasně strukturované, zřetelné a srozumitelné.

Michal Šatal
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Adam je super lektor, který čerpá hodně ze svých zkušeností a snaží se maximum předat dál.

Michaela Rašovská
Účastnice kurzu "Chci podnikat..."

Vstřícný a otevřený člověk, pro kterého je každé téma výzva. Byl schopný na svém kurzu tím, co sděluje zaujmout deset lidí na tři hodiny, a klidně by to zvládl ještě pár hodin.

Martin Hlaváč
Účastník kurzu "Chci podnikat..."


Adam Motvička, IČ: 74500431

Volejte na: +420 602 316 157

Pište na: adam@motvicka.cz

Přidejte si mě na Facebook

a sledujte mě na Twitteru.

mautic is open source marketing automation