30.9.2015#cestování#Naučmese.cz#recenze

Kurz Travel Hacking

Petr Novák

Nevěřil jsem, jak může být téma hledání levných letenek a ubytování tak komplexní. Z Naučmese kurzu Petra Nováka jsem ale odcházel nabušený spoustou nových informací. Nakonec se divím, že Petr zvládl tolik metod, rad a postupů vtěsnat do “pouhých” 4 hodin.

Pokud cestujete, a myslíte si, že o letenkách víte všechno, Petr vás vyvede z omylu. Doporučuji si po kurzu dát dva dny volna na zpracování všeho co se dozvíte :). Kurz je po obsahové stránce naprosto perfektně provedený: Petr se nezastaví, prezentace skvěle doplňuje jeho příběhy a rady. Ne náhodou je kurz Travel Hackingu nejnavštěvovanějším kurzem na Naučmese vůbec.

Petr je vůbec zvláštní tvor. Nechápu, že normální člověk zvládá tolik věcí najednou jako on, a ještě je k tomu “neustále” na cestách. A právě příběhy z jeho cest skvěle doplňují praktické rady v kurzu. Možná, že někdy byla rychlost prezentace příliš zběsilá, ale pokud účastníci dávali pozor, jistě stíhali. Po kurzu dal navíc Petr všem návštěvníkům k dispozici přístup do uzavřené sekce, kde je většina informací dostupná.

Během kurzu dokonce vyhlásil i drobnou tipovací “soutěž” o věcnou cenu :). Nebudu prozrazovat víc, ale určitě je to super nápad! A neříkám to jen proto, že výhercem jsem byl právě já :).

Kurz se konal v Pracovně, kde je zároveň i pěkná kavárna. V tu samou dobu se ve vedlejší místnosti konal i kurz Matouš Vinš s název „Dobrodruhem na plný úvazek”. Bylo super po obou kurzech posedět se všemi účastníky, zkušenosti a příběhy ostatních cestovatelů jsou zajímavé. V kavárně Pracovny měli mimochodem vynikající poctivé polívky. Po 4 hodinách kurzu bodla.

Co má dalšího zajímavého Petr na svědomí?

Kdo je Adam Motvička ?

Jsem mentor, partner, poradce, pozorovatel a poskytovatel feedbacku. A taky programátor kterého nebaví jen programovat, ale chce do všeho kecat a nenechat si nic pro sebe.

Miluju pomáhat lidem hledat jejich “aha” moment v jakékoli fázi jejich projektu.

Adam vás presvedčí, aby ste so svojmi nápadmi pracovali a nenechávali ich doma v šuplíku.

Patrik Mihalčin
Účastník kurzu "Chci podnikat..." a "Mistrovství v Trello"

Adam je člověk který neskutečně nabíjí pozitivní energii, začnete tak vidět hodně věci jinak. Přidává spoustu chutě a sil začít své touhy a cíle řešit.

Ondřej Luskač
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Z Adama úplně přímo číší jeho lidský přístup k problematice rozhodování o začátku podnikání. Nehodnotí a nesoudí, dává ucelený pohled a povídání je jasně strukturované, zřetelné a srozumitelné.

Michal Šatal
Účastník kurzu "Chci podnikat..."

Adam je super lektor, který čerpá hodně ze svých zkušeností a snaží se maximum předat dál.

Michaela Rašovská
Účastnice kurzu "Chci podnikat..."

Vstřícný a otevřený člověk, pro kterého je každé téma výzva. Byl schopný na svém kurzu tím, co sděluje zaujmout deset lidí na tři hodiny, a klidně by to zvládl ještě pár hodin.

Martin Hlaváč
Účastník kurzu "Chci podnikat..."


Adam Motvička, IČ: 74500431

Volejte na: +420 602 316 157

Pište na: adam@motvicka.cz

Přidejte si mě na Facebook

a sledujte mě na Twitteru.

mautic is open source marketing automation